Vokų korekcija

Akių vokų chirurgija – blefaroplastika – tai procedūra, skirta pašalinti viršutinių ir apatinių vokų riebalus, odos bei raumenų perteklių. Blefaroplastika padeda pašalinti viršutinių ir apatinių vokų “maišelius”, dėl kurių veidas atrodo pavargęs, niūrus, atrodome vyresni,  negu esame iš tikrųjų; kartais gali trukdyti regėjimui. Ši procedūra leidžia sumodeliuoti naują vokų formą: suformuoti atvirą akies išorinį kampą, migdolo formos akį ir t.t.

 

 

Akių vokų operacija atliekama naudojant vietinę nejautrą. Dažniausiai pacientas išleidžiamas iš klinikos po 2 valandų po operacijos. Paprastai pacientas gali skaityti, žiūrėti televizorių jau po 2–3 dienų. Po 10 dienų pacientas grįžta prie įprasto gyvenimo ritmo, gali grįžti į darbą. Rekomenduojama kurį laiką saugoti akis nuo saulės (saulės akiniai).

 

Pirmąsias dvi savaites po operacijos randai būna rožinės spalvos, vėliau – spalva išnyksta, po 2–4 mėnesių lieka beveik nepastebima raukšlė. 

Blefaroplastikos rezultatai yra ilgalaikiai, procedūra gali būti kartojama po 8, 10 ar 15 metų. Tačiau kartais gali tik atrodyti, jog reikalinga pakartotina blefaroplastiką, o iš tikrųjų atsiradusią problemą gali išspęsti kitos procedūros: lazerinis šlifavimas, cheminins pilingas. Ši procedūra labai populiari, dažnai blefaroplastikos rezultatus matome ant garsių žmonių veidų. Vokų “maišeliai” dažnai yra paveldimi, todėl ne visada galime kovoti su jais kosmetikos pagalba. Tačiau šiuo metu ši procedūra nebekainuoja tiek, kiek kainavo kai tik atsirado, tad šiandien pasirūpinti savo išvaizda gali ne tik turtingos garsenybės, bet ir paprasti žmonės.

 

Džordžas Kluni (George Clooney) iki (po kaire) ir po operacijos (po dešine) Džordžas Kluni (George Clooney) iki (po kaire) ir po operacijos (po dešine)

 

Tiems pacientams, kurie dėl tam tikrų prižasčių negali operuotis, siūloma atlikti Jett Plasma procedūrą (mikronudegimai), kuri nepakeičia blefaroplastikos, tačiau šiuo atveju gali tapti jos alternatyva, leidžiančia pasiekti panašų rezultatą.  

 

Norite atrodyti geriau ir jausti, kad išvaizdos pakeitimas gali padėti jūsų gerovei? Tada pirmyn.

 

Kontaktai

Este-Medea

--

Birutės g. 22-329,

LT-91187 Klaipėda

 

 https://este-medea.lt
 +370 699 93946
 info@este-medea.lt


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/livitalt/domains/este-medea.lt/public_html/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 75