Padidinto prakaitavimo gydymas

Prakaitavimas – tai refleksinė reakcija į aukštą tempertūrą, sauganti organizmą nuo perkaitinimo. Ilgalaikis perkaitinimas gali sukelti rimtų problemų, tarp jų fermentinės sistemos funkcionavimo (kaip yra žinoma, fermentai yra jautrūs temperatūrai) sutrikimus. Dažnai mūsų išvaizda išduoda streso ar jaudulio būseną: nuo prakaito neestetiškai pradeda blizgėti kakta, ant drabužių atsiranda šlapios dėmės, delnai dėl prakaito tiek sudrėgsta ir pasidaro lipnūs, kad nepatogu paduoti kitam žmogui ranką. Taip pasireiškia hiperhidrozė – padidintas prakaitavimas.

 

Hiperhidrozės gydymas

Per pastarąjį dešimtmetį populiariausia ir efektyviausia padidinto pažastų, delnų, pėdų prkaitavimo gydymo priemone tapo botulotoksino poodinė injekcija (botox, dysport). Ši procedūra lengvai atliekama, visiškai nepavojinga ir užima vos kelias minutes.     

Jokių ypatingos priežiūros po procedūros nėra:  nerekomenduojama naudoti antiperspirantus, lankytis pirtyje, saunoje ar soliariume pirmąsias septynias dienas. Efektas po injekcijos pasireiškia per pirmąsias dvi dienas ir išlieka nuo 4 iki 6 mėnesių. 

 

Kontaktai

Este-Medea

--

Birutės g. 22-329,

LT-91187 Klaipėda

 

 https://este-medea.lt
 +370 699 93946
 info@este-medea.lt


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/livitalt/domains/este-medea.lt/public_html/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 75