Kūno kontūrų korekcija

 

Kūno formų korekcija – tai bendras plastinių operacijų, kosmetinių procedūrų ir kitų metodų, kurių tikslas yra pakeisti kūno ar jo dalių formas ir apimtį, pavadinimas. Suteikti savo kūnui reikalingas proporcijas ir grožį – tai tūkstančių moterų ir vyrų svajonė. O kūno korekcijos metodų įvairovė – nuo dietų ir sporto programų iki chirurginės intervencijos – šiandien yra didžiausią paklausą turintis grožio industrijos produktas.

 

Kūno korekcija chirurginės intervencijos būdu:

Radikalus, tačiau tuo pat metu ypač efektyvus kūno korekcijos būdas yra plastinė operacija. Šiuolaikinė estetinė chirurgija siūlo platų kūno modeliavimo metodų pasirinkimą:

 

Liposakcija – riebalų nusiurbimas – populiariausia operacija, skirta pašalinti riebalų perteklių. 

 

Lipoliftingas – riebalų persodinimas – tai procedūra, kurios metu riebalų ląstelės iš vienos srities persodinamos į kitą. Klinikoja lipoliftingas atliekamas mažais kiekiais, naudojant vietinę anesteziją. Procedūra leidžia atsikratyti apimties vienoje kūno dalyje ir pridėti kitoje.

 

Mini abdominoplastika – pilvo plastika – tai operacija, skirta pašalinti riebalų ir odos perteklių pilvo srityje, naudojant vietinę nejautrą. Operacija atliekama dažniausiai siekiant pašalinti “išorines” nėštumo ir gimdymo pasekmes, taip pat po staigaus ar didelio svorio numetimo.

 

Brachioplastika – žastų odos perteksliaus šalinimo operacija, skirta pakelti, patemti žastų odą: prarado savo elastingumą dėl amžiaus ar kitų priežasčių.  

Kontaktai

Este-Medea

--

Birutės g. 22-329,

LT-91187 Klaipėda

 

 https://este-medea.lt
 +370 699 93946
 info@este-medea.lt


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/livitalt/domains/este-medea.lt/public_html/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 75